Usługi HR - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Dodane przez SBS Poland (Firma), Wtorek, 16 Styczeń, 2018  09:30

Opis oferty:

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej SBS POLAND ( KRAZ 15384) i proponujemy współprace w zakresie pozyskiwania pracowników z Ukrainy.
Rekrutacja i selekcja kierowana jest do firm działających w różnych sektorach. Rekrutacja pracowników to proces długotrwały i złożony. Zlecając rekrutację naszej firmie, możecie Państwo skoncentrować uwagę na działalności własnej firmy, obniżyć koszty procesu rekrutacji oraz zaoszczędzić czas.
Etapy realizacji naszej usługi:
Ustalenie profilu kandydata - razem z Klientem dokonujemy analizy stanowiska pracy, wymagań kompetencyjnych, wiedzy, umiejętności, doświadczenia oraz predyspozycji osobowościowych i zawodowych kandydata.
Podpisanie umowy - przed przystąpieniem do kolejnego etapu rekrutacji zawieramy umowę z Klientem na realizację usługi
Pozyskiwanie aplikacji - korzystamy z własnej bazy danych kandydatów oraz redagujemy i publikujemy ogłoszenia w internetowych portalach branżowych, gazetach ogólnopolskich i lokalnych .
Selekcja aplikacji - przeprowadzenie procesu selekcji kandydatów z wykorzystaniem wstępnej telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej.
Rozmowy kwalifikacyjne - zorganizowanie i przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z poszczególnymi kandydatami wyłonionymi podczas procesu selekcji.
Prezentacja kandydatów - Po zakończeniu procesu weryfikacji kandydatów firma Flexjob przedstawi listę najlepszych kandydatów. Na życzenie Klienta, zaaranżujemy spotkanie kwalifikacyjne ze wskazanymi przez pracodawcę kandydatami, które odpowiadają wymaganiom Klienta i są gotowe do podjęcia pracy w na korzyść przyszłego pracodawcy.
Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego pracownika oraz bezpłatną wymianę w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt zarówno z Państwem, jak i z pracownikiem, aby jak najszybciej reagować na pojawiające się potrzeby.
Zapraszamy do współpracy.
Z poważaniem,
Zespół SBS Poland
Kontakt do nas:
tel. +48 504 695 955
+48 791 899 128
+48 504 696 137
e-mail: biuro@sbs poland.net
www.facebook.com/sbspoland
www.sbs-poland.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 29
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie